CH Gorredijk - 15-16-17 juni 2018

(uitslagen definitief)
Equiscore: de mobiele rekenkamer ...
Rg Rubriek (klik op een rubriek voor resultaten) Naam ruiter/amazone Naam paard/pony Vereniging/plaats Resultaat
1Klasse L2 L1 paardenBaan 1 L1/L2 dressuur 1e proef ochtendUitslag definitiefMichelle Konst (Sel)IlonaMorraruters (HSF), RV.198.5 (66.17%)
 Klasse B L1 paardenBaan 1 B/L1 dressuur 1e proef middagUitslag definitiefElse PierrotFrench CoffeeScheeneruiters, RV.209.5 (69.83%)
2Klasse L2 L1 paardenBaan 2 L1/L2 dressuur 2e proef ochtendUitslag definitiefJanny De JongHerculesRuterwille, RV.206.5 (68.83%)
 Klasse B L1 paardenBaan 2 B/L1 dressuur 2e proef middagUitslag definitiefMelissa KloostermanHaya-maudeMarruters, RV. De204.0 (68.00%)
3Klasse M2 M1 paardenBaan 3 M1/M2 dressuur 1e proef ochtendUitslag definitiefAstrid de Bruin (Sel)Nico ut it LeechlanRuterwille, RV.200.0 (66.67%)
 Klasse M1 paardenBaan 3 M1 dressuur 1e proef middagUitslag definitiefIngrid de JagerJimmie B.Klaverkampruiters, RV.187.5 (62.50%)
4Klasse M2 M1 paardenBaan 4 M1/M2 dressuur 2e proef ochtendUitslag definitiefKenna BakkerI am SpecialMorraruters (HSF), RV.217.5 (72.50%)
 Klasse M1 paardenBaan 4 M1 dressuur 2e proef middagUitslag definitiefWietske Van de VlugtLady Esprit LMHWaldruters, RV.210.5 (70.17%)
7Klasse Z1 Z2 paardenBaan 7 Z1/Z2 dressuur 1e proef ochtendUitslag definitiefJanny De JongChardonnayRuterwille, RV.224.0 (65.88%)
 Klasse Z1 Z2 paardenBaan 7 Z1/Z2/ dressuur 1e proef middagUitslag definitiefMarijke BijkerHaarsterweides GeniusDunruters, RV.226.0 (66.47%)
8Klasse Z2 Z1 paardenBaan 8 Z1/Z2 dressuur 2e proef ochtendUitslag definitiefJanny De JongChardonnayRuterwille, RV.221.0 (65.00%)
 Klasse Z1 Z2 paardenBaan 8 Z1/Z2/ dressuur 2e proef middagUitslag definitiefKim ModdermanFiascoPion, RV.208.5 (61.32%)
9Klasse ZZL paardenBaan 9 ZZL 1e proefUitslag definitiefBea WintersChevalHynstewille, RV.234.5 (67.00%)
 Klasse ZZZ paardenZZZ eerste proef 35Uitslag definitiefLaura ZwartErosHynstewille, RV.231.3 (66.07%)
 Klasse LT paardenLT Prix St George baan 9Uitslag definitiefLaura ZwartBingoHynstewille, RV.220.8 (64.93%)
10Klasse ZZL paardenBaan 10 ZZL 2e proefUitslag definitiefBea WintersChevalHynstewille, RV.223.5 (63.86%)
 Klasse ZZZ paardenZZZ 2e proef 36Uitslag definitiefLisanne VeenjeFriesen Exklusiv WirdmerNienoord, RV.223.0 (63.71%)
 Klasse LT paardenLT Inter 1 baan 10Uitslag definitiefNathalie VorenhoutAnna Van De haffriehoeveGeneraal Van Den Bosch, RV.221.8 (65.22%)
21Klasse BB80 BB90 paardenBB springen laag en hoog 1e en 2e parcoursUitslag definitiefHilda JutstraFarosBergveen, RV
 Klasse B paardenB springen 1e parcours Rijstijl met barrageUitslag definitiefChiara Olde AgterhuisBig ObelixRuterwille, RV.
 Klasse B paardenB springen 2e parcours ProgressiefUitslag definitiefMelissa KloostermanEvanikiMarruters, RV. De
 Klasse L paardenL springen 1e parcours klassiek op tijd met barrageUitslag definitiefSabine EeftingG-Carlos-HBFHaskelan, RV.
 Klasse L paardenL springen 2e parcours progressief direct op tijdUitslag definitiefKirsten De JagerGingerbelNienoord, PC.
 Klasse M paardenM springen 1e parcours klassiek op tijd met barrageUitslag definitiefMonique GilsBonhbouche BStroomruiters, RV.
 Klasse M paardenM springen 2e parcours klassiekUitslag definitiefNynke NijboerCernaFjildruters Hemrik e.o., RV.
 Klasse Z ZZ paardenZ/ZZ springen 1e parcours klassiek op tijd met barrageUitslag definitiefAnna-froukje De VriesFleedwood macBrocope (PS), RV.
 Klasse Z ZZ paardenZ/ZZ springen 2e parcours klassiekUitslag definitiefAge FlapperElégeTjongerruiters, RV.
© 2008-2018 - www.equiscore.nl